Úvod k BARFování

 

Hledáte informaco o tom, co je to vlastně ten BARF? Co krmit, jak krmit, kde sehnat maso, jaké dávat doplňky? Tak jste tady správně!

I já jsem kdysi začínala a sháněla informace kde se dalo. Některé zdroje mě oslovily (hlavně zahraniční), jiné méně. Proto i Vy si zdroje informací vybírejte a o všem popřemýšlejte.

Já se zde pokusím sepsat, co o BARFu vím já. Jestli je to tak správně nebo ne, musíte posoudit sami.

 

krmení syrovým

 
Odborné informace čerpám z literatury (zahraniční), od zkušených chovatelů, kteří takto krmí své psy velmi dlouho a samozřejmě přidávám i zkušenosti své, protože praxe, je víc než jen pouhá teorie. Pokusím se také odpovědět na otázky nejčastěji kladené v souvislosti s krmením přirozenou stravou.

 

V části Ke čtení najdete články a překlady, které už jste mohli číst jinde. Jsou zde pro zajímavost, pro rozšíření obzorů a znalostí, proto, aby jste si mohli přečíst i názor jiných.
pozn. Ne vždy se ty to články shodují s mým názorem na krmení syrovým masem.

V části Publikované články najdete moje práce otištěné v časopisech.

Další moje články naleznete na stránkách BARF CLUBu.

Doufám, že se Vám bude líbit naše "masová" galerie. Třeba Vás inspiruje, co dát do misky Vašemu pejskovi.

 

BARF FOTOGALERIE

 

rok 2011

Tak už jsou to 3 roky od napsání prvního článku a já jsem ráda, že Vás toto téma stále zajímá. Navštěvnost na stránkách roste a tak věřím, že roste i počet pejsků, krmených čerstvou potravou. A právě pro Váš velký zájem o téma, jsem napsala knihu o tomto způsobu krmení. Jmenuje se BARF krmení psa přirozenou stravou. Více informací o knize a možnost objednání ZDE.

 

BARF krmení psa přirozenou stravou

rok 2012
 
semináře

Od roku 2012 pořádáme semináře o krmení čerstvou potravou - BARF. Jsem ráda, že o ně máte zájem a líbí se Vám. Pokud Vás toto zajímá, sledujte náš web, kde uveřejňujeme plánované akce.
 


rok 2014
 
e-shop
 
Manwë shop
Konečně jsme zprovoznili dlouho plánovaný e-shop nejenom pro BARFaře. Nalznete zde knihy nakladatelství Plot a doplňky stravy zančky PetVet - www.shop.manwe.eu
 
Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného doplňku pro Vašeho pejska nebo zajímavého čtení pro Vás, napište nám!
 
 
"poradna"
 
Velmi často mne oslovujete s žádostí o pomoc jak v otázkách BARFu, tak při řešení různých zdravotních potíží Vašeho pejska. Prosím mějte na paměti, že nejsem veterinář! Mohu Vám poradit pouze z vlastní zkušenosti nebo zkušeností jiných, případně Vás odkázat jinam.
Dotazů chodí velká spousta a já někdy nejsem schopná odpovědět obratem. Ráda Vám poradím, ale prosím o trpělivost.
 
 

 Veškeré texty a fotografie jsou výhradním vlastnictvím Manwë kennel a jejich další šíření a publikování je ZAKÁZÁNO


© 2008-2014
Kateřina Novosádová
Manwë kennel

www.manwe.eu