Úvod k BARFování

 

Hledáte informaco o tom, co je to vlastně ten B.A.R.F.? Co krmit, jak krmit, kde sehnat maso, jaké dávat doplňky? Tak jste tady správně!

I já jsem kdysi začínala a sháněla informace kde se dalo. Některé zdroje mě oslovily (hlavně zahraniční), jiné méně. Proto i vy si zdroje informací vybírejte a o všem popřemýšlejte.

Já se zde pokusím sepsat, co o BARFu vím já. Jestli je to tak správně nebo ne, musíte posoudit sami.

 

krmení syrovým

 
Odborné informace čerpám z literatury (zahraniční), od zkušených chovatelů, kteří takto krmí své psy velmi dlouho a samozřejmě přidávám i zkušenosti své, protože praxe, je víc než jen pouhá teorie. Pokusím se také odpovědět na otázky nejčastěji kladené v souvislosti s krmením přirozenou stravou.

 

V části Ke čtení najdete články a překlady, které už jste mohli číst jinde. Jsou zde pro zajímavost, pro rozšíření obzorů a znalostí, proto, aby jste si mohli přečíst i názor jiných.
pozn. Ne vždy se ty to články shodují s mým názorem na krmení syrovým masem.

V části Publikované články najdete moje práce otištěné v časopisech.

Doufám, že se Vám bude líbit naše "masová" galerie. Třeba vás inspiruje, co dát do misky vašemu pejskovi.

 

BARF FOTOGALERIE

 

rok 2011

Tak už jsou to 3 roky od napsání prvního článku a já jsem ráda, že Vás toto téma stále zajímá. Navštěvnost na stránkách roste a tak věřím, že roste i počet pejsků, krmených čerstvou potravou. A právě pro váš velký zájem o téma, jsem napsala knihu o tomto způsobu krmení. Jmenuje se BARF krmení psa přirozenou stravou.

Více informací o knize a možnost objednání ZDE.

 

BARF krmení psa přirozenou stravou

rok 2012
 
semináře

Od roku 2012 pořádám semináře o krmení čerstvou potravou - BARF. Jsem ráda, že o ně máte zájem a líbí se vám. Pokud vás toto zajímá, sledujte náš web, kde uveřejňuji plánované akce.
 


rok 2014
Druhá kniha o krmení čerstvou potravou - BARF otázky a odpovědi (464 otázek a odpovědí)
BARF otázky a odpovědi
Objednávky můžete zasílat e-mailem: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
nebo prostřednictvím našeho e-shopu www.shop.manwe.eu
 
e-shop
 
Manwë shop
Konečně jsme zprovoznili dlouho plánovaný e-shop nejenom pro BARFaře. Nalznete zde knihy nakladatelství Plot a doplňky stravy zančky PetVet, dobrotky pro pejsky a kočiky a nově i chytré hračky pro pejsky - www.shop.manwe.eu
 
Pokud potřebujete poradit s výběrem vhodného doplňku pro vašeho pejska nebo zajímavého čtení pro vás, napište mi!
 
 
"poradna"
 
Velmi často mne oslovujete s žádostí o pomoc jak v otázkách BARFu, tak při řešení různých zdravotních potíží vašeho pejska. Prosím mějte na paměti, že nejsem veterinář! Mohu vám poradit pouze z vlastní zkušenosti nebo zkušeností jiných, případně vás odkázat jinam.
 
Dotazů chodí velká spousta a já někdy nejsem schopná odpovědět obratem. Ráda vám poradím, ale prosím o trpělivost. Odpovídám na všechny e-maily, proto pokud se nedočkáte odpovědi, napište znovu nebo zavolejte. E-mail se pravděpodobně někam zatoulal (nedošel nebo spad do spamů).
 
 

 Veškeré texty a fotografie jsou výhradním vlastnictvím Manwë kennel a jejich další šíření a publikování je ZAKÁZÁNO


© 2008-2016
Kateřina Novosádová
Manwë kennel

www.manwe.eu