News 2008V neděli jsme se zúčastnili rovinového závodu pro RR, který pořádalo sdružení MSC a chs Saranga - Saranga sprintu.

Jak už napovídá název, nejedná se o klasický coursing, ale o sprint po rovince, což mnohým zkušený coursingářům dost zamotalo ty jejich zrzavé hlavičky. Nejlépe snad běhala miminka, babynky a junioři. Teda kromě naší Spice, která snad jako první, všem předvedla jak se to dělat nemá. Hned po prvních pár metrech začala nadbíhat, protože co kdyby ten střapec už konečně uhnul, že?

"Nejlepší" byla kategorie profíků, kterou paní ředitelka, organizátorka a komentátorka v jedné osobě, Barča, uvedla opravdu originálně - "dívejte se na profíky, ukážou nám jak se běhá, bude to stát za to..." A stálo. Až na vyjímky se všichni snažili střapeček dostat po svém a nadbíhali tak, že ho většinou úplně ztratili Nejvíce nadějí vkláda Barča do Amala a jeho běh i živě komentovala - "Áno, Amal běží krásně, držííí se... ááá a už je taky v pr..."

Druhé kolo už bylo o něco lepší, přece jenom se někteří nechali přesvědčit, že ten střapec fakt pojede rovně. I Spice druhý běh zaběhla krásně. Možná proto že jsem jí před startem pošeptala, že má běžet ROVNĚ. Měla jsem jí to říct i při prvním kole....

Určitě nikoho nemusí mrzet, že se neumístil nebo že byl snad poslední. Pejskům je to jedno, ti si chtěli jenom zaběhat! A že si někteří naběhali metrů navíc :-))Tusani Extra Spice


Tusani Extra Spice

 

Tusani Extra Spice

 

Tusani Extra Spice

 

 

 

fotogalerie