Ahoj moje rodinko,

posílám vám pac a kousanec z mého nového domova!

Chtěl bych se pochlubit, že jsem moooc dobře vychovaným pejskem - skoro celou noc krásně spinkám (jen ti dvounožci mne budí a nutí "zalévat" trávníček), nikde v domě žádná loužička (no tak jo, jedna pidi by se asi našla), poslechnu na slovo (teda když za to něco mňamkovního dostanu) a všechno papáníčko slupnu (a to mi jde fakt nejlíp) ... .

Také umím dobře pozlobit dva malé dvounožce, kteří by si se mnou pořád chtěli hrát. Už jsem si tu našel i pár psích kamarádů. A jelikož jsem z nich tím nejmenším a hlavně nejkrásnějším, tak si toho parádně užívám.

Také umím být pozorným společníkem - vždycky, když se ke mne ti divní dvounožci nahnou, tak je bleskurychle olíznu, připadně se jim snažím udělat dírku na peercing. No a pak jsou i takoví, které potřebuju ochutnat víc, a ty si oběhnu a kousku do dupky (je to sranda, zatím jsem tak dostal paničku a i naši sousedku). A aby nebylo páníčkovi líto, že jeho přehlížím, tak tomu jsem hned náš první společný večer stačil samou láskou oškubat pár chlupů z toho jeho divného "běhu". Prostě se snažím, abyste na mne byli náležitě pyšní a abych dělal čest svému rodu :-).

Jednu stížnost na mne páníčci přece jen mají - že prý se jím nedaří udělat nějaká moje fotka, která bude nerozmazaná, případně taková, kde jim ze záběru stačím neupláchnout. Ale přece jen se nějaká povedla, tak posílám :-).

Takže veliký lízanec mojí lidské ochránkyni Katce, mojí krásně chlupaté mamince, parťačce tetě Zippy a bráškovi (moooc mne těší, že už našel svoje nové páníčky)!!!

Takže, mějte se fajně, buďte zdraví a brzy na vás zase bafnu! Třikrát HAF-HAF-HAF!!!

Váš Sethi (Siánek)

P.S. Doufám, že se vám moje jméno egyptského původu líbí. A musím se pochlubit, že jsem na něj slyšel od prvního okamžiku.

 

pro zvětšení klik na obrázek

Sethi

Sethi Sethi

Sethi

Sethi

Sethi

Sethi

Sethi