Anitka
27.6.1994 - 28.3.2008

AnitkaAhoj, já jsem Anitka. Stejně jako Vás přivítala už Spice, i já Vás vítám na našich stránkách. Stránky se sice točí hlavně kolem té malé Potvory, ale tak snad si tady taky kousek místa urvu...


A kdo jsem tedy já? Narodila jsem se 27.6.1994 mamince Áje a tatínkovi Benovi. Jsem trpasličí pudlík, ale nemám na to žádné "papíry" tak jako Spice. I tak mě má ale panička moc ráda. Aspoň mi to teda každý den říká :-)
Jak jste si jistě spočítali, tak zrovna teď (tedy na konci roku 2007) je mi už 13,5 roku. Do letoška jsem bydlela v Olomouci, ale před čtyřmi měsíci jsme se nastěhovali do nového domečku na vesnici. Mám tady ohromnou zahradu, kde můžu sama běhat. Největší výhodou takové zahrady je, že mi panička pořád nemůže stát za zády a já si sem tam najdu nějakou mňamku. Snažím se to dělat tajně, aby panička neviděla, ale ne vždycky se mi to podaří. To pak rychle odběhnu a dělám jako že nic :-)
Nejhorší na celém stěhování bylo, že když jsem poprvé přišla do zařízeného domečku, byla tady ta malá Potvora! Kdo je malá Potvora? No přece SPICE!!! Je to fakt hrůza! Když ji přinesli (nechápu proč TO sem tahali!?!), tak byla tak velká jako já, takže to jsem si s ní ještě poradila. Ale teď? Je jak tank a za největší zábavu považuje mě povalit na zem.... Když se panička dívá, tak to jí za to vynadá nebo jí v tom zabrání, ale ne vždycky se na nás kouká. Ale tuhle se mi ji podařilo tak krááásně kousnout do čumáku až jí krev tekla :-))) A jak u toho pištěla!!! Sice mi panička vynadala, ale to jste měli vidět jak se ta Potvora tvářila, to za to stálo. Při další příležitosti si to zopakuju!
No a další věc co se děje s příchodem Potvory je, že sem za ní jezdí další psi, kteří vypadají jako ona, ale jsou mnohem větší! Teda jestli i ona bude jednou tak velká.... Takže ty vždycky seřvu preventivně hned ze začátku, aby je náhodou nenapadali takový blbosti jako Potvoru. No naposledy se mi to trochu nepovedlo, protože než jsem stačila zaútočit, tak už mě ten jeden největší držel v hubě. Teda byla ve mě malá dušička, ale vytáhli mě, chytli ho a když už ho drželi, tak jsem si to s ním vyřídila!
Tak nic, mějte se jak chcete, já jdu něco zblajznout na zahradu :-)

Anitka


Anitka
Anitka nás v pátek 28. března 2008 opustila navždycky...AnitkaAnitko, byla jsi první...

 
...první kdo nám ukázal jaké to je mít doma štěstí na

 
čtyřech tlapičkách a s mokrým čumáčkem....první kdo nám

 
počůral koberec, rozkousal papuče......kdo nás vytáhl ven

 
ve sněhu i dešti....kdo nám každý den olízl nos

 
...

 
Zabrala jsi místo nejenom v naší posteli, ale i v našich srdíčkách

 
a tam už navždycky zůstaneš.Anitka

Anitka

Anitka
A jestli existuje MOST DUHY a ty tam zase plná síly běháš,

 
počkej tam na nás....Anitka...miláčku, moc mi chybíš !!!